RSS
 

Dlaczego warto wybrać e-papierosy?

25 mar

O miażdżącej przewadze e-papierosów nad tradycyjnymi, w wielu zasadniczych kwestiach, nie trzeba przekonywać już pewnie nikogo.

Dlaczego warto przerzucić się na e-papierosy?

Na pierwszym miejscu postanowiłem przedstawić dowód – moim zdaniem – najważniejszy dla wielu kobiet, także palących, jak i towarzyszących palącym panom. Koniec z zapachem i kiepskim wyglądem! E-papierosy nie produkują nieprzyjemnego zapachu, przez co znika temat śmierdzących ciuchów, uporczywego zapachu w samochodzie, czy odoru, który panuje w miejscu, w którym palisz. Na dodatek stosowanie elektronicznych papierosów nie jest związane z dostarczaniem toksycznych substancji, które niszczą Twoją skórę i włosy.

e-papierosyNigdy nie jest za późno, żeby zacząć troszczyć się o zdrowie. Klasyczne papierosy posiadają około 4000 trujących substancji, w tym wiele czynników rakotwórczych. Palenie natęża niebezpieczeństwo pojawienia wielu groźnych chorób. Natomiast e-papierosy opierają się przede wszystkim na glikolu propylenowym, który zdecydowanie nietoksyczny.

E-palenie jest przyjazne dla Twoich najbliższych. Używając tradycyjnych papierosów w towarzystwie rodziny, zmuszałeś ich do biernego palenia. Korzystając z elektronicznych papierosów, które generują bezwonny i wolny od szkodliwych substancji dymek, stajesz się przyjazny dla przyjaciół.

Pieniędzy nigdy za wiele. Pomimo odstraszających, sporych cen zestawów, zależnie od częstości, e-palenie może zapewnić oszczędności już po upływie jednego miesiąca! Wkłady do e-papierosów są znacznie tańsze w porównaniu z klasycznymi papierosami. W dodatku zgodnie z ideą, e-papierosy to efektywny sposób na zerwanie z tym kosztownym uzależnieniem!

Nadal masz wątpliwości?

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Zdrowie

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz