RSS
 

Czym są e-papierosy?

25 mar

E-papierosy są nowatorskimi i rozwiniętymi w rozumieniu technologicznym urządzeniami, które przedstawiają się, smakują oraz wytwarzają dym taki sam jak papierosy normalne.

Niemniej, skoro jest tak wiele pokrewieństw, dlaczego e-papierosy poczytuje się jednak za lepsze od owych tradycyjnych? A no dlatego, że ich wykorzystywanie nie wiąże się ze szkodliwym procederem spalania tytoniu (i wytwarzanym jednocześnie smogiem), że można je zapalić wszędzie tam, gdzie normalny papieros jest otoczony wzbronieniem, że e-papierosy umożliwiają sukcesywne minimalizowanie dawek nikotyny (co bezpośrednio skutkuje w uproszczenie bitwy z uzależnieniem), że w rozumowaniu długofalowym są one tańsze o osiemdziesiąt procent, i że nie wytwarzają one nieznośnego zapachu, którym miałoby przesiąknąć i pomieszczenie, w którym palimy, i nasza odzież, i nasz oddech.

E-papierosy są dla osób pełnoletnich!

e-papierosyJasne, nie wszyscy poń mogą sięgać, a wręcz na odwrót, e-papierosy są adresowane wyłącznie do osób pełnoletnich, które palą już wiele lat i czują wobec tego dyskomfort, które spędzają czas w miejscach objętych wymienionym przed chwilą wzbronieniem, lub które zwyczajnie chciałyby przeinaczyć tryb swojego życia i zacząć weń kolejny rozdział. Konsekwencją tego jest zaś, że i osoby niepełnoletnie, i osoby niepalące, i rzecz jasna damy w stanie błogosławionym nie powinny inwestować w te rozwiązania, tym bardziej że z dwojga, zdecydowanie lepiej jest być niepalącym w ogóle, aniżeli być sięgającym po tę alternatywę.

Więcej danych na ten temat można wyszukać natomiast w Internecie, toteż zaleca się poświęcić nań chwilę, w szczególności że pojawia się spora szansa, iż technika ta zastąpi znajome nam współcześnie standardy.

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Ciekawostki

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz